آیا می‌دانید چرا درخواست‌های تاسیس کانون آگهی و تبلیغات روز به روز افزایش پیدا می‌کند؟ البته بهتر است پیش از پاسخ دادن به این سوال چند سوال دیگر را در ذهنتان بررسی کنید. آیا تا به حال به تبلیغات جذابی که در قالب بیلبوردهای تبلیغاتی یا تیزر سر و صدا به پا می‌کنند، توجه کرده اید؟ تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که چه کسانی در پشت صحنه چنین تبلیغاتی فعالیت کرده اند؟ آیا تا به حال چیزی از کسب و کارهایی که پس از یک تبلیغ هدفمند ره صد ساله را یک شبه طی کرده اند، شنیده اید؟

اگر به دنبال پاسخ تمامی این سوالات باشید، در نهایت به افراد متخصص و حرفه‌ای می‌رسید که به صورت دقیق و شبانه روزی بر روی کسب و کارها تمرکز کرده اند. این افراد با اجرای استراتژی‌های کاربردی و همسو با کسب و کارها، تجارت‌های مختلف را به سمت توسعه سوق داده اند. بدون شک چنین اقداماتی بسیار ارزشمند است. این اقدامات در میان وظایف کانون آگهی و تبلیغات تعریف شده است.

خوشبختانه در سال‌های اخیر فرهنگ کمک گرفتن از افراد متخصص در حوزه تبلیغات به خوبی در میان کسب و کارهای بزرگ جا افتاده است. حالا صاحبان کسب و کارها به خوبی می‌دانند که برای بقا در بازار آشفته امروز نیاز به تخصص و مهارت افرادی حرفه‌ای در این حوزه دارند. همین موضوع موجب افزایش تقاضا برای تاسیس کانون آگهی و تبلیغات شده است.

تاسیس کانون آگهی و تبلیغات

تبلیغات هدفمند همان اقدامی است که کسب و کار شما را از سایر رقبا متمایز می‌کند. کانون آگهی و تبلیغات شما را برای ارائه چنین تبلیغاتی یاری می‌کند.

اهمیت تبلیغات در کسب و کارهای امروزی

بدون تعارف باید گفت که تبلیغات تعیین کننده موفقیت یا عدم موفقیت شرکت‌ها و سازمان‌های امروزی است. البته ناگفته نماند که هر نوع تبلیغاتی موفقیت کسب و کار را تضمین نمی‌کند. تبلیغاتی بازده خواهد داشت که سودمند، اثربخش، به موقع و همسو با نیاز مخاطب باشد. رسیدن به چنین تبلیغاتی تنها در شرایطی امکان پذیر خواهد بود که با تحلیل‌ها و برنامه ریزی‌های دقیق  همراه باشد.

سه گام اساسی برای داشتن تبلیغاتی هدفمند

  • تجزیه و تحلیل دقیق موقعیت کسب و کار
  • مشخص کردن هدف تبلیغات
  • در نظر گرفتن سرمایه و بودجه

تاسیس کانون آگهی و تبلیغات با موسسه مشاورین آسیا

خوشبختانه در چند سال اخیر فرهنگ واگذاری کار به کاردان بیش از گذشته در میان اقشار مختلف جا افتاده است. حالا اغلب مردم درک کرده اند که توانایی پیشبرد تمامی اهداف و کارها را ندارند و لازم است در بسیاری از مواقع کار را به متخصصان حوزه مورد نظر واگذار کنند.

اخذ مجوز و تاسیس کانون آگهی و تبلیغات یکی از امور حساس و تخصصی است که برای پیش رفتن در این مسیر به دانش و تجربه نیاز است. در قانون و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شرایط ویژه‌ای برای صاحب امتیاز و مدیر مسئول تاسیس کانون آگهی و تبلیغات در نظر گرفته شده است. تمامی افراد حقیقی و حقوقی که علاقمند به تاسیس کانون آگهی و تبلیغات هستند، باید با در نظر گرفتن آیین نامه‌های تعیین شده فرآیند صدور مجوز را پشت سر بگذارند.

در صورتی که هیچ گونه کم و کاستی در اسناد و مدارک مورد نیاز وجود نداشته باشد، درخواست مورد نظر به مرحله عملیاتی وارد می‌شود تا پس از عبور از فرآیندهای اداری، مجوز صادر شود.

کارشناسان مجموعه مشاورین آسیا در کنار متقاضیان تاسیس کانون آگهی و تبلیغات هستند تا این فرآیندها در کوتاهترین بازه زمانی و با کمترین سرمایه به سرانجام برسد.

تاسیس-کانون-آگهی-و-تبلیغات-با-موسسه-مشاورین-آسیا

در کانون آگهی و تبلیغات تحلیل‌های دقیق بر روی کسب و کار انجام می‌شود و در ادامه با در نظر گرفتن بودجه تعریف شده، بهترین رسانه و بهترین زمان ارائه تبلیغات مشخص می‌شود.

خدمات موسسه مشاورین آسیا

  • یکی از پیش شرط‌های تاسیس کانون آگهی و تبلیغات، دریافت موافقت نامه اصولی و اخذ پروانه فعالیت است. کارشناسان موسسه مشاورین آسیا راهنمایی‌های سودمندی در این خصوص ارائه می‌دهند.
  • به منظور پیشبرد اهداف کانون آگهی و تبلیغات به سرمایه کافی نیاز است. در صورتی که متقاضی بودجه کافی در اختیار داشته باشد، کارشناسان موسسه مشاورین آسیا با بودجه بندی برنامه ریزی‌های دقیق تبلیغاتی انجام می‌دهند و در صورت عدم وجود سرمایه کافی، سرمایه گذاران معتبر را معرفی خواهند کرد. چنانچه متقاضی تمایلی به سرمایه گذار نداشته باشد، کارشناسان این مجموعه تسهیلات و وام‌های ویژه‌ای را پیشنهاد خواهند داد.
  • برای تاسیس کانون آگهی و تبلیغات باید بر طبق قوانین، ضوابط و آیین نامه‌های وضع شده پیش رفت. یکی از این قوانین تامین محلی مناسب برای فعالیت کانون است. کارشناسان موسسه مشاورین اسیا اطلاعات کافی در این زمینه دارند و متقاضیان را با استانداردهای ضروری تامین ساختمان کانون آگهی و تبلیغات آشنا می‌کنند.
  • کارشناسان مشاورین آسیا متقاضیان را برای دریافت گواهینامه ایزو راهنمایی می‌کنند و در صورت رضایت ایشان، اقدامات لازم برای اخذ این گواهینامه را طی می کنند. وجود گواهینامه ایزو از لازمه‌های اعتبار بخشی به کانون آگهی و تبلیغات است.
  • پیدا کردن کارفرما و مشتریان از لازمه‌های بقای هر کسب و کاری است. کارشناسان این مجموعه با به کارگیری متدهای پیشرفته بازاریابی به متقاضیان تاسیس کمک میکنند تا در همان ابتدای کار، با عقد قراردادهای کاری به کسب و کار خود قدرت و ثبات نسبی ببخشند.
  • تامین نیروی انسانی ماهر و متخصص که کسب و کار را در مسیر موفقیت حرکت دهد، اهمیت بسیار زیادی دارد. کارشناسان مشاورین آسیا به متقاضیان تاسیس کانون آگهی و تبلیغات کمک می‌کند تا پس از اخذ مجوز نیروی ماهر و وفادار را استخدام نمایند.

 

شما می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تلفن 66754225- 021 تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *