در این مطلب در خصوص اخذ مجوز کانون آگهی و تبلیغات با شما صحبت خواهیم کرد. قطعا در دنیایی که  مشتریان سخت پسند تر و حساس‌تر از گذشته شده اند، کسب اطلاعات کافی در این خصوص ضرورت پیدا کرده است. شاید جز آن دسته از افرادی باشید که تصور می‌کنید با تمام راه و  چاه کارآفرینی و توسعه کسب و کار آشنا هستید! اگر همین طور است، باید بدانید که عمر کسب و کار شما چندان طولانی نخواهد بود!

در دنیای امروز شناخت سلیقه مخاطب و گام برداشتن در مسیر سلایق مختلف امری تخصصی به حساب می‌آید و به عملکردی به موقع و هوشمندانه نیاز دارد. این روزها بسیاری از کسب و کارهای توسعه یافته به اهمیت این موضوع پی برده اند و سعی دارند تا با بررسی‌های دقیق و واگذاری مبحث مهم تبلیغات به متخصصین این حوزه، در مسیر پیشرفت باقی بمانند.

وجود کانون‌های تبلیغاتی کسب و کارها را در مسیر سالم و رقابتی به حرکت در می‌آورد تا نتیجه کار موجب جلب رضایت تولید کننده و مصرف کننده باشد.

اخذ-مجوز-کانون-آگهی-و-تبلیغات

در صورتی که تبلیغات هدفمند و همسو با شرایط کسب و کار باشد، می‌توان در آینده ای نه چندان دور به توسعه و رونق کسب و کار امیدوار بود.

آشنایی بیشتر با کانون آگهی و تبلیغات

بهتر است برای اینکه به خوبی با حوزه فعالیتی کانون اگهی و تبلیغات آشنا شوید، یک مثالی بزنیم. تصور کنید که شما به تازگی تجارتی را شروع کرده‌اید، اما هیچ اطلاعات کاربردی در خصوص توسعه کسب و کارتان در اختیار ندارید. احساس می‌کنید که باید از افراد ماهر و متخصص این حوزه کمک بگیرید. در چنین شرایطی کارشناسان کانون آگهی و تبلیغات همان اشخاصی هستند که می‌توانند کسب و کار شما را به سمت پیشرفت به حرکت درآورند.

این کارشناسان در ابتدای کار مشاوره‌ای با شما صورت می‌دهند و در ادامه برنامه‌های کاربردی و کلیدی را تهیه و تنظیم می‌کنند. طرح ریزی برای برنامه‌های تبلیغاتی و به اجرا درآوردن این  تبلیغات از دیگر اقدامات کانون آگهی و تبلیغات است. ایجاد ساختاری مستحکم برای تبلیغات و استفاده از رسانه‌های مختلف برای معرفی کسب و کار از جمله اقدامات لازم در این بخش است.  البته ناگفته نماند که برای پیشبرد اهداف تجاری به روابط عمومی حرفه‌ای و ارائه خدمات مختلف نیاز است. کانون آگهی و تبلیغات به تمامی این موارد توجه ویژه‌ای دارد و سعی میکند تا با ارائه برنامه ریزی‌های دقیق صاحبان کسب و کار را در کوتاه‌ترین زمان به سمت موفقیت سوق دهد.

خدمات اولیه کانون آگهی و تبلیغات

  • تحلیل دقیق بازار کسب و کار مورد نظر: بدون شک بدون تجزیه و تحلیل دقیق هیچ بازاری، نمی‌توان به راهکارهای کلیدی در خصوص تبلیغات دست پیدا کرد. بررسی دقیق مخاطبان هدف  و بررسی دقیق نیازمندی آنها از اولین و مهم‌ترین گام‌های ضروری توسعه کسب و کار است. در این مرحله باید رقبا و راه‌های تبلیغات آنها مورد بررسی قرار گیرد تا در ادامه بتوان با در نظر گرفتن شرایط موجود، تبلیغاتی هدفمند و موثر انجام داد.
  • بررسی رسانه‌های تبلیغاتی مختلف: در این مرحله رسانه‌های تبلیغاتی متنوع مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مشخص شود که کدامیک از رسانه‌ها مثل: رادیو، تلویزیون، اینترنت و… برای معرفی کسب و کار موردنظر بهینه‌تر و کاربردی‌تر هستند.
  • در نظر گرفتن هزینه و سود کسب و کار:  در این مرحله باید نگاه دقیق‌تری به کسب و کار داشت. یعنی در گام اول باید مشخص شود که تبلیغات در نظر گرفته شده موجب افزایش سود در مجموعه می‌شود یا خیر؟ در ادامه باید بررسی شود که پرداخت هزینه برای رسانه تبلیغاتی، منجر به تزریق سود و مزایای بیشتر به کسب و کار می‌شود یا خیر؟ در صورتی که پاسخ به این دو سوال مثبت باشد، می‌توان با اطمینان از این مرحله عبور کرد و اقدامات لازم برای اجرایی کردن تبلیغات را در پیش گرفت.
  • تصمیم گیری نهایی در خصوص نحوه تبلیغ: پس از بررسی‌های دقیقی که قبلا به آن اشاره شد، نوبت به انتخاب شیوه تبلیغاتی است. در واقع نتیجه بررسی مواردی که  پیشتر ذکر شد، تعیین کننده نوع تبلیغ خواهد بود. بر اساس این بررسی‌ها سبک تبلیغاتی برای هر کسب و کار منحصر به فرد می‌شود. به عنوان مثال شاید برای یک تجارت پخش تراکت با نتایج مطلوب همراه باشد و برای کسب و کاری دیگر، تهیه و تولید یک تیزر تبلیغاتی.
  • اجرا شدن تبلیغات: اجرایی کردن تبلیغات گام نهایی برای معرفی کسب و کار است. در این مرحله باید همه چیز هوشیارانه و دقیق پیش رود. مجری کار باید با بودجه بندی دقیق، تبلیغات را در چارچوب سرمایه تخصیص داده شده پیش ببرد. زیرا در غیر این صورت تبلیغات نه تنها به نفع تجارت نخواهد بود بلکه صاحب کسب و کار را متضرر هم می‌کند. در این مرحله توجه به زمان اجرایی شدن تبلیغات نیز بسیار مهم است. زیرا ارائه خدمات و محصولات در زمانی نامناسب موجود هدر رفتن انرژی و سرمایه می‌شود و در نهایت مخاطبان هدف را به سمت سایر رقبا هدایت می‌کند.
خدمات-اولیه-کانون-آگهی-و-تبلیغات

تبلیغات هدفمند به تبلیغاتی گفته می‌شود که با در نظر گرفتن بودجه بندی کسب و کار، تبلیغاتی همسو با نیاز و سلیقه مخاطب را در بهترین زمان ارائه می‌دهد.

اهمیت وجود کانون آگهی و تبلیغات در کشور

این روزها صاحبان کسب و کارهای مختلف به خوبی بر اهمیت تبلیغات کارآمد پی برده اند. تبلیغات هدفمند یک صنعت عظیم نوظهور است که به توسعه مشاغل کمک می‌کند. البته برای اینکه بتوان کسب و کارهای مختلف را در مسیر پیشرفت به حرکت درآورد باید از افراد ماهری که با تکنیک‌های تبلیغاتی آشنا هستند، کمک گرفت. کانون آگهی و تبلیغات همان نقطه امن و حرفه ای برای کسب و کارهای مختلف به حساب می‌آید. افزایش تقاضا به منظور دریافت خدمات تبلیغاتی اصولی در کشور موجب شده است تا در چند سال اخیر درخواست اخذ مجوز کانون آگهی و تبلیغات نیز بیشتر شود.  این کانون‌ها در سایه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارند و می‌توانند پس از طی کردن روند عملیاتی، فعالیت کنند.

پیشنهاد ویژه برای تاسیس کانون آگهی و تبلیغات

موسسه مشاورین آسیا سالهاست که در عرصه راه اندازی کانون آگهی و تبلیغات فعالیت دارد. شما می‌توانید از مرحله دریافت موافقت نامه اصولی تا راه اندازی کانون بر روی تخصص و پیگیری‌های کارشناسان این مجموعه حساب باز کنید.

انجام پژوهش‌های گسترده در خصوص کسب و کار،  در نظر گرفتن سلیقه و نیاز کارفرما برای تبلیغات، به کارگیری استراتژی‌های تبلیغاتی، طراحی تبلیغات پربازده همسو با نیاز مخاطب، طراحی شیوه اجرای تبلیغات، به اجرا درآوردن تبلیغات، به کارگیری کمپین‌های تبلیغاتی، در نظر گرفتن خدمات پشتیبانی، مدیریت بودجه و… بخشی از خدمات ارائه شده در موسسه مشاورین آسیا است.

شما می‌توانید با شماره تلفن 66754225- 021 از طریق ده خط با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید. کارشناسان موسسه مشاورین آسیا به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.